Vural Danışmanlık: Oturma izni almanın en kolay yolu, bir telefon uzağınızda.

İlgili Yazılar

7 Yorumlar

 1. 1

  Çalışma izni Başvuru

  Çalışma izni başvurusu yapabilmek için fazla uğraşmanıza gerek yok vural danışmanlık ile irtibara geçip başvurunuzun yaptırılmasını sağlayabilmek mümkün.

  Yanıt
  1. 1.1

   orhan

   şahıs iş yerine ikameti olan bir suriyelinin çalışma izni alınması işi ne kaç para masraf gider

   Yanıt
 2. 2

  Nicolas Dimitrow

  Sınırsız çalışma izni alabilmek mümkün mü? eğer mümkün ise neler yapmam gerekiyor? bunun için sizinle iletişime geçmek istiyorum.

  Yanıt
  1. 2.1

   Vural Danışmanlık

   Aslında konu içerisinde süresiz izinler için turkuaz kart’tan bahsetmiştik. Süresiz izin için daha detaylı bilgiler için https://www.vuraldanismanlik.com.tr/yabanci-turkuaz-kart/ yazımızı bir incelemenizi öneririm.

   Yanıt
 3. 3

  gürselam

  Çalışma izni başvurusu nasıl yapılır konusunda bana yardımlarınız oldu bu nedenle size teşekkür borçluyum. Kurumsal çalışma sistemleri var o nedenle kendinizi ayrıcalıklı hissediyorsunuz.

  Yanıt
 4. 4

  Cemşid Huseyinov

  Türkiye’de çalışmak istememden ötürü çalışma izni başvurusu yapılması gerekiyormuş bu nedenle vural danışmanlık ile tanışıklığım oldu onlardan iş takibi ve danışmanlık konusunda yardım aldım. Çalışma izni başvurusu için evraklarımı hızlı bir şekilde tamamlayıp, izinlerime kavuşturdular. Yardımlarınız için teşekkürler.

  Yanıt
 5. 5

  Cristia Montaera

  Çalışma izni başvurusu esnasında hangi evrakları temin etmemiz gerekiyor bu konuda yazıda bahsedilmemiş acaba bunu sizinle mi görüşmem gerekiyor? Bir kurum’da işçi olarak çalışmak istiyorum bu nedenle çalışma izni başvurusu yapmak istiyoruz. İkamet izin alındı sadece çalışmak için izinlerim kaldı. Sizi arayacağım bununla ilgili.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklı Tutulmaktadır. Vural Danışmanlık İş Takibi Hizmetleri LTD.ŞTİ.