Vural Danışmanlık: Oturma izni almanın en kolay yolu, bir telefon uzağınızda.

İlgili Yazılar

6 Yorumlar

 1. 1

  Tural Günov

  oturma izni alan firmalar arasında en güvenilir yer bana göre vural danışmanlık neden diyenler için yazayım o kadar ilgililer ki tüm işlemleri hallettikleri gibi her zaman destek veriyorlar

  Yanıt
 2. 2

  Alkan Civelek

  Günümüzde oturma izni alan firmalar bir hayli fazla ama önemli olan müşterilere gösterilen güler yüz olduğunu düşünüyorum. Bu nedenledir ki sizden hizmet almak isteniyor.

  Yanıt
 3. 3

  Eyüp

  Günümüzde özellikte İstanbul’da bir çok danışmanlık firmaları var bu konuda hizmet sunan ama tabii ki size ayrı parantez açmak lazım çünkü güler yüzlü insanlarla karşılaşmak bir hayli zor.

  Yanıt
 4. 4

  Vakıf Türkmen

  Gelişmiş vizyon ve misyonuyla oturma izni alım ve diğer hizmetleri ile İstanbul içinde en iyi hizmeti veren firmasınız bu çizginizde ilerlemeniz dileğiyle.

  Yanıt
 5. 5

  sultan tarık

  yıllardır yurt dışında yaşayan akrabamız için hizmet almak istiyorduk vural danışmanlığı tavsiye ettiler ve bizde kendilerine ulaşarak hizmet talebinde bulunduk. kendileri işlemleri çok kısa sürede hallederek problemimizi çözdüler buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum

  Yanıt
 6. 6

  Muzaffer

  Yaptığım araştırma sonucu istanbul başta olmak üzere bir çok yerde oturma izni alan firmalar arasında vural danışmanlığı tavsiye ediyorlar yakında bizde çalışmaya başlayacağız inşallah.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklı Tutulmaktadır. Vural Danışmanlık İş Takibi Hizmetleri LTD.ŞTİ.