Vural Danışmanlık: Oturma izni almanın en kolay yolu, bir telefon uzağınızda.

İlgili Yazılar

13 Yorumlar

 1. 1

  Niyazi

  Çalışma izni için başvuru yaptım 2 haftada sonuç aldi tabi başvuru oncesi vural danismanliktan hizmet almayı eksik etmedim.

  Yanıt
 2. 2

  Bedirhan

  Yabancıların tek başlarına çalışma izni almaları biraz zor çünkü yabancı bir ülkeye geliyorlar sonuçta o nedenle danışmanlık firmalarından yardım almaları şart.

  Yanıt
 3. 3

  Ragıp Arslantuğ

  Yabancı çalışma izni alarak iş yaşantısını yasal bir zemine oturtup sürdürebilir. Yasalarca belirlenmiş olan zorunlu bir şekilde yabancının çalışma izninin alınması gerekir. İş veren yabancı personel çalıştırmadan önce mutlaka kişinin izinlerini yaptırması gerekir. Aksi taktirde bu işin ciddi cezaları var.

  Yanıt
 4. 4

  çalışma izni

  Türkiye’de ikamet etmeye başlayıp daha sonra çalışmak istenmesi durumunda zorunlu olarak alınan bir belgedir. İş veren ve bizzat yabancı uyruklunun 2’sinin birlikte çalışma izni başvurusu yapması gerekir. İş verenden ayrı, yabancı işçiden ayrı evraklar istenecektir. Yabancı personel çalıştırmak isteyen kurum yada kuruluşlar en kısa zamanda izin belgelerini temin etmesi gerekiyor.

  Yanıt
 5. 5

  Kamil

  Ben Yabancı uyrukluyum kaç aydır calisma izini alamıyorum tüm evraklarımı yollamama ramen bir yanıt alamıyorum neden?Bilen biri varsa bana yardımcı ola bilirmi? bu konuda rica ederim.

  Yanıt
 6. 6

  Fırat Doğan

  Kaçak duruma düşmemek ve yasalara uygun olarak çalışabilmek için mutlaka izin alınması gerekir. Ülkemizde son zamanlarda yabancıların sayısının bir hayli arttığını göz önüne aldığımızda kaçak olarak çalışabilecek yabancıların sayısı da ister istemez artabilir. Yabancı uyruklunun ve iş veren firmanın izinlerini alması gerekir. Zaten kaçak işçi çalıştıran kurum/kuruluşlara cezalar mevcut olmak ile birlikte kaçak olarak çalışan yabancıya da cezalar bulunur. Türk yasalarının gerektirdiği izinlerin temin edilmesi önemli.

  Yanıt
 7. 7

  Dalila Willie

  Hangi evraklar temin etmem gerekiyor? Bakanlık işlemimi onaylaması ne kadar sürer. Türkiyede çalışmaya başlamak için İzin belgesi gerekiyor acaba siz bu konuda yardımcı oluyormusunuz?

  Yanıt
  1. 7.1

   Vural Danışmanlık

   Tabi ki size yardımcı oluruz, bizden hizmet almanız durumunda daha detaylı bilgilendirme yaparız.

   Yanıt
 8. 8

  Abdullah Hincan

  Yabancı kız arkadaşım var kendisi polonyalı, Turkiyeye gelip yanıma yerleşecek ve burada çalışmak istiyor. Bunun için çalışma izni alınması gerekiyormuş. Bu konuda sizden yardım isteyeceğim danışmanlık hizmeti için yakinda sizinle iletişime geçeceğim.

  Yanıt
 9. 9

  Okan okuducu

  Çalışma iznini KKTC de nasıl alabiliriz bununla ilgili bilgi edinebilir miyim?

  Yanıt
  1. 9.1

   Vural Danışmanlık

   Bu konuda malesef biz yardımcı olamıyoruz. Kıbrıs’ta yetkisi bulunan bir kurum ile irtibat kurunuz.

   Yanıt
 10. 10

  Tevfik Karadağ

  Yabancı çalışma izni alanında yardımlarını gördüm. İşin teferruatları ile uğraşmadan sizin için gereken bütün işlemleri yapıyorlar. Ofislerine gidip bir kahve içmenizi öneririm. Memnun kaldım hizmetinizden.

  Yanıt
 11. 11

  Gul

  Merhaba. Ben azeriyim iki cocugum var esimle bosaniyorum cocuklarimla turkiyeye yerlesmek istiyorum cocuklari orda okula yazdirmak kendimde çalışmaq isdiyorum ben ne etmeliyim? Burdan kendime cocuklara hangi evraklari almaliyim bana yardimci olun

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklı Tutulmaktadır. Vural Danışmanlık İş Takibi Hizmetleri LTD.ŞTİ.