Vural Danışmanlık: Oturma izni almanın en kolay yolu, bir telefon uzağınızda.

İlgili Yazılar

23 Yorumlar

 1. 1

  Rasim Hüseyinov

  İlk kez oturum izni alacağım ve bu konuda ne gibi evraklar hazırlamam gerektiği konusunda bir fikrim bulunmuyor. Türkiye’de oturum izni nasıl alınır? acaba neleri yerine getirmek gerekir?

  Yanıt
  1. 1.1

   Vural Danışmanlık

   İlk kez oturma izni alabilmek için telefon numaranızı bize iletmeniz durumunda sizlere bilgilendirme yapılacak ve iznin alınması konusunda yardımcı olacağız.

   Yanıt
 2. 2

  Recep becerikli

  Oturma izni alma konusunda daha önce sizden Danışmanlık hizmeti almıştık ve çok memnun kalmıştık. Kurumsal çalışma sisteminiz var ve oturma izni alma konusunda sizlere kolaylıkla Yardımcı oluyorlar. Ne gibi yükümlülüklerinizin olduğu konusunda sizleri aydınlatıyorlar.

  Yanıt
 3. 3

  Semih Saygın

  Türkiyede oturma izni almak için ne gibi evraklara ihtiyaç var. Yabancı bir akrabam için danışmanlık hizmeti almak istiyoruz.

  Yanıt
 4. 4

  Skyline Fire

  Oturma izni nasıl alınır konusunda vermiş olduğunuz faydalı bilgiler için bi teşekkürüm. Yabancı danışmanlık firması olarak bir çok konuda yardımlarınızı gördüm. Sizinle ileride tekrardan çalışmak ümidiyle.

  Yanıt
 5. 5

  ziret azerbaycan

  Yabancının ikamet izinini alabilmesi için zorunlu sağlık sigortası nasıl yapılmalıdır?

  Yanıt
  1. 5.1

   Vural Danışmanlık

   Bu konuda size yardımcı olabiliriz. Sağlık sigortanızın yapılmasını sağlıyoruz, bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

   Yanıt
 6. 6

  Alice Yuri

  Yabancı oturma izni süre uzatma işleminde ne gibi işlemler yapmam gerekiyor?

  Yanıt
 7. 7

  Huseyinov

  Yaşayış icazəsi haqqında məlumatı necə əldə edə bilərəm?

  Yanıt
 8. 8

  Musti

  Yabancı oturma izni için rastgele araştırma yapmak yerine direkt olarak vural danışmanlıktan faydalanmak daha avantajlı. Yetki verdiğinizde izinlerinizin alınmasını sağlıyorlar.

  Yanıt
 9. 9

  Yabancı Oturma izni

  Yabancı Oturma izni alınması konusunda araştırma yapmak üzere Google’da arama yaptım ve bu sayfaya ulaştım. Gerçekten faydalandığım bir yazı oldu ve bilmediğim bazı noktalarda soru işaretlerini giderdim. Yalnız size oturma izni almak ile ilgili sormak istediğim bir kaç soru var bana ulaşır mısınız?

  Yanıt
 10. 10

  Aqeel Aleem

  Türkiyede iş kurmak istiyorum bunun için kısa dönem oturma izni almak amacındayım. Bu konuda bana yardım edermisiniz? kısa dönem ne kadar süre izin alabiliyorum birde bunu bana söylerseniz sevinirim. Bana ulaşım sağlayın lütfen.

  Yanıt
  1. 10.1

   Vural Danışmanlık

   Mail adresinize konu ile ilgili mail attık. Telefon numaranızı bize cevap maili olarak gönderirseniz daha detaylı yardımcı olabiliriz

   Yanıt
 11. 11

  Yaser Varack

  Uzun süreli ikamet etmek istememden ötürü oturma izni almam gerekiyormuş. Bu sayfaya Google’dan ulaştım bana oturma izni konusunda yardımcı olabilir misiniz? ne gibi evraklar hazırlamam gerekiyor?

  Yanıt
  1. 11.1

   Vural Danışmanlık

   Tabiki yardımcı oluruz. Bizi gün içinde ararsanız detaylıca konuşabiliriz. İyi günler.

   Yanıt
 12. 12

  Raşit Vucic

  Türkiyede oturum izni alınabilmesi konusunda detaylı bilgiler vermişsiniz. Oturma izni nasıl alınır? merak ediyordum ve sitenizi buldum gerçekten yazınız bana fayda sağladı. Türkiye’de oturma izni alma konusunda ileride sizinle temasa geçmeyi düşünüyorum.

  Yanıt
 13. 13

  Candan Özbilen

  Yabancı personel çalıştırmak istiyorum yabancı oturma izni nasıl konunuza aramalardan ulaştım. Aydınlatıcı bir haber olmuş, başvurular için yakında sizinle iletişim kurmayı düşünüyorum.

  Yanıt
 14. 14

  Anastasiya

  İlk defa ikamet izni alacağım acaba bu konuda ne gibi yükümlülüklerim bulunuyor? Türkiye’de oturum sağlamak istiyorum bana yardımcı olur musunuz?

  Yanıt
 15. 15

  Ahmet Mutlu

  Yabancı ikamet icazeti kişinin yasal bir zeminde oturum sağlayabilmesinin kapısını açıyor. Genel olarak çalışılmak istenmesi durumunda öncelikli olarak uzun süre ikamet edebilmenize olanak sağlayan ikamet izni alınması zorunluluktur. Yabancı ikamet izni nasıl alınır? konusunda faydalı bir makale hazırlamışsınız.

  Yanıt
 16. 16

  Soner Karlı

  Yabancı bir ülkeden gelip, Türkiye’de işçi olarak çalışmak isteyen Gürcistan uyruğuna kayıtlı kız arkadaşım var onun için ikamet izni alınması gerekiyormuş. Bunun için firmanız ile iletişim kurup sizden danışmanlık hizmeti almayı düşünüyoruz çünkü neler yapacağımız hakkında her hangi bir fikrimiz yok.

  Yanıt
 17. 17

  İzzet ragıbov

  Oturma izni almak isteyenlerin yardımına koşan, kurumsal bir firma gerçektende çok memnun kaldım. Oturma izni konusunda işlemlerimi kolaylıkla yaptık, herkeze öneririm.

  Yanıt
 18. 18

  Mahmut

  Oturma izni ile ilgili olarak kafama takılan bir kaç problem vardı. Vakit ayırıp değerli bir yazı yazdığınız için size teşekkür ederim. Eminim ki benim yaşadığım sıkıntıları bir çok kişi yaşamıştır tekrardan teşekkürler.

  Yanıt
 19. 19

  Lena V.

  Çalışacağım ama kaçak durumuna düşmemek için izinleri almak istiyorum. Türkiye’de oturma izni alabilmek için ne kadar ücret vermem gerekiyor? ayrıca işlemler nasıl gerçekleşiyor, siz bu konuda neler yapıyorsunuz? bilgi verebilirseniz sevinirim. Türk kökenli arkadaşım tercüme konusunda bana yardım ediyor. Oturma izni alabilmek için Google’dan araştırma yaparak sizi buldum.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklı Tutulmaktadır. Vural Danışmanlık İş Takibi Hizmetleri LTD.ŞTİ.