Vural Danışmanlık: Oturma izni almanın en kolay yolu, bir telefon uzağınızda.

İlgili Yazılar

5 Yorumlar

 1. 1

  Aliya Quartes

  Türk topraklarından 1 yıldır ikamet etmekteyim, bulunduğum süre zarfında turkuaz kart için puanımı nasıl yükseltebilirim? acaba nelere önem vermem gerekiyor yardımcı olur musunuz?

  Yanıt
  1. 1.1

   Vural Danışmanlık

   Türkiye’de çalıştığınız süre zarfında kişisel olarak nitelikli vasıflarınızın olması, Türkiye’de iş gücüne düzenli olarak fayda sağlamanız, dil bilgisi puan’ın yükselmesini sağlar. Yani işin özü düzenli olarak fayda sağlayın, fayda görün prensibini benimsemeniz gerekiyor. Aslında bu konulara yazımızda değinmiştik. İyi günler.

   Yanıt
 2. 2

  Almas Paşayeva

  Turkuaz kart hakkında bilgilendirici faydalı bir anlatım yapmışsınız. Gerçekten teşekkür ediyorum yabancı turkuaz kart konusunda kafamdaki soru işaretlerinden kurtuldum.

  Yanıt
 3. 3

  Enes

  Yabancı ortağım turkuaz kart sahibi olmak istiyor ve Türkiye de uzun süreli yaşamak istiyor bunun için hizmet almak istiyorum. Yakın zamanda sizinle irtibata geçeceğim

  Yanıt
 4. 4

  Nico Anastashia

  Sizden daha öncesine ikamet izin için yardım almıştım ve bana yardımcı olmuştunuz.Turkuaz kart nedir? ve nasıl alınabileceği hususunda detaylı bir bilgilendirme olmuş. Size sormak istedim bir şey var? acaba turkuaz kart alma durumunda ailemde ikamet konusunda bundan faydalanabilir mi? Eşim ve çocuklarım?

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklı Tutulmaktadır. Vural Danışmanlık İş Takibi Hizmetleri LTD.ŞTİ.